Sitemiz Hakkında

Uzak diyarlarda olsak da, memleket sevdasıyla yanıp tutuştuğumuz, yıldan yıla sinesine varıp da toprağına kurulduğumuz güzel memleketimizin tanıtımına katkı sağlamak üzere Başçiftlik adına 2004 yılında ilk kurulan web sayfamız  www.basciftlik.com yeni ara yüzü ve güncellemeleri ile hizmete devam ediyor.

Web sayfamızda daha önce yer alan, haber ve duyuru sistemi artık yeni web sayfamızda yer almayacaktır. Zira memleketimiz adına yapılan kardeş sitelerin yanısıra, kaymakamlık ve belediyemize ait web sayfalarında bu hizmetler sunulmaktadır. www.basciftlik.com web sayfamız ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak üzere yöremize ait kültürel miraslarımız, eski hatıratlar, video ve fotoğraflarla zenginleştirilecektir.  Web sayfamız ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de hizmetlerine devam edecektir.

2004 yılında şimdi ki gibi bir web sitesi oluşturmak hiçte kolay değildi! Masraflıydı… Buna rağmen fedakarlık göstererek bizleri maddi ve manevi olarak destekleyen tüm hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim.

Bu zor süreçlerde beni yalnız bırakmayan ve hala yardımcı olan amcam Nazif KARAKOÇ’a (Gençosman Mahallesi Muhtarı), fotoğraflarıyla bizi destekleyen ve geçmişte sitemize editörlük yapan Mustafa KILINÇ abime, Erkut AYMAK’a ve sitemizde yer alan Başçiftlik sözlüğü bölümünün oluşmasına vesile olan Cemal ÇAKIRTAŞ başta olmak üzere isimlerini zikretmeyi unuttuğum abi ve kardeşlerime katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Muhammet Fatih KARAKOÇ